200
Rovinka jako když střelí - to jsou lité anhydritové podlahy!
Vyrobíme anhydrit na místě a jen tolik kolik je potřeba!
To nejlepší pro stavbu i Vás - PODLAHOVÉ TOPENÍ
To nejlepší pro podlahové topení - ANHYDRITOVÁ PODLAHA

Videogalerie


Po delší době další video s tím co jsem posbíral po stavbách. Kompletní matriál by vydal na celovečerní velkofilm, tak alespoň krátká ochutnávka toho co řešíme..


Kompletní zhotovení podlahy - tepelná izolace + elektrické podlahové topení + anhydrit. Video s připraveným elektrickým podlahovým topením připraveným na zalití anhydritem - kompletní montáž podlahy od nás!


Návod pro montáž systémové desky + ukázka naší práce.


Pokračování "úspěšného" videa - Přehmaty.


Video je sice taková blbina, ale často nemáte vůbec představu o konzistenci materiálu. Jednou je zákazník překvapený z toho jak je to husté, a jindy zase čekal něco jako vodu. Takže...vypadá to nějak takhle


Nový přírůstek - Praha Horoměřice. Realizace kompletní skladby podlahy / izolace, podlahové topení a anhydrit /


Video z listopadové realizace podlahového topení a anhydritové podlahy v bungalovu v Českých Budějovicích


Čerpání anhydritu na 150 m.. Častá otázka, kam až s tím můžeme čerpat.. vězte že daleko Tady se ale dozvíte víc


Aby tady nebyli jen samé kladné věci, tak jedno video s tím jak by to být nemělo...


Další video vzorově připravené stavby pro aplikaci anhydritové podlahy. Montáž topení ani izolací nejsou naše. Na konci videa krátký záběr na mobilní výrobní zařízení.


Kontrast mezi začátkem videa a jeho druhou částí by mělo být varovaním pro všechny. Dalšího komentáře není třeba...


Tříminutová ukázka na videu je z naší montáže teplovodního podlahového topení. Všechny detaily jsou dotažené do konce a zbývá už jen aplikovat anhydritovou podlahu.


Praktická ukázka ve videu je z montáže separační vrstvy a obvodové dilatace -video patří k nejlépe hodnoceným co do jeho užitečnosti a doporučujeme ho shlédnout všem co zamýšlí provést přípravu vlastními silami


Další video je z přípravy podkladní vrstvy pro pokládku elektrického podlahového topení. Montáž izolace, separační vrstvy a obvodové dilatace, následné zhotovení anhydritové podlahy. Kvalita videa je špatná.


Jedno z našich nejstarších videí - záběry nainstalovaného podlahového topení ve dřevostavbě. V tomto případě jsme prováděli celou skladbu podlahy, vč. montáže teplovodního podlahového topení. Kvalita videa je špatná.


Na videu se snažíme vysvětlit kde provádět a neprovádět dilatace v anhydritové podlaze - platí jen pro anhydritovou podlahu, nikoliv cementovou.

Nové články