Skladba podlahy - obecný dotaz

 Dotaz:

Dobrý den, plánujeme pokládku podlahového vytápění teplovodního v systémové desce. Topenářská firma doporučuje beton, ale nám se i po přečtení informací na Vašich stránkách líbí více vlastnosti anhydridu. Celková výška pro pokládku je 16cm. Chtěli bychom použít polystyren EPS 100Z, 2 vrstvy po 4cm. pak přijde systémová deska, kde vrchní část má cca 2cm a zbylo by nám 4cm pro anhydrid nad vrchní část trubky + 2cm pro finální dlažbu. Co si o tom myslíte? Jsme z Kroměříže, pokud by realizace od Vás byla možná, požádal bych Vás o nabídku. podlahová plocha 68m2 děkuji Martin Žiak.

 Odpověď:

Dobrý den, jsem rád, že Vám informace na našem webu pomohli a podle dotazu je vidět, že už o podlahách také něco víte :)

Vašemu návrhu skladby podlahy není co vytknout. Pokud se jedná o podlahu v přízemí - na zemině - zvažte použití tepelné izolace s lepším tepelným odporem - např. EPS 150, 200 anebo polystyren s přídavkem grafitu - grafiťák.

Ve výběru tepelné izolace Vám může pomoci tento kalkulátor zateplení podlahy.

Realizace anhydritu je možná i v Kroměříži - v tomto roce je na Moravě zrealizováno několik staveb - Myslejovice, Otnice, Jesenice ... v příštím týdnu se dělají Mutěnice. Bohužel nestíhám aktualizovat fotogalerii..

Cenovou nabídku si můžete nechat spočítat zde: Bremat - cenová nabídka

Zanechte vzkaz

Nové články