Komentáře od zákazníků

Získání kladné reference chce značnou spokojenot zákazníka. Však to znáte všichni, pokud jsme „jen“ spokojeni, řešíme věci se kterými máte starosti, popř. si rádi postěžujeme.

Pokud se tedy rozhodnete vložit nás sem referenci, budeme Vám za ni velice vděčni a děkujeme za ocenění naší práce.

 

 

51 komentář on "Komentáře od zákazníků"

 • a

  S firmou je velice dobrá domluva, perfektní spolupráce. Dohodnuté termíny a dodávky materiálu a práce svědomitě plní.

  Děkuji za odborně aplikovanou anhydritovou podlahu a ochotu profesionálně poradit a doporučit nejlepší řešení realizace a přípravných prací.

  Firmu vřele doporučuji, Martin Urban

 • a

  Výborná komunikace a ochota komunikovat. Po všech rozhovorech s panem Zelingerem o anhydritu mám pocit, že tomu rozumím víc než kdejaký zedník :-). Cenová nabídka byla nižší i přes to, že pan Zelinger cestoval, přes celou rebubliku skoro. Samotná realizace proběhla bez komplikací a nemám co bych vytknul. Termín byl  do dvou týdnů dodržen. Slibovaná rovinnost zřejmně také. Na pohled je to krásně rovné, že ani nemám potřebu to kontrolovat. Zvlášť po profesionálním přístupu a profesionálně provedené práci. A vlastníma rukama a bez pomocníka úplně sám. Po brzkém vstávání a čtyřhodinové cestě autem vyllít děvět kubíků v dvoupatrovém rodinném domě, klobouk dolů!!!

  Mám za sebou tři a půl týdne a podlaha už je krásně šedá a je na ní vidět, že je už suchá a krásně vede teplo. Vlhké fleky ze studených míst stěn zmizely. Jen v místech kde nejsou topné kabely to ještě chce, po obvodu hlavně u franzouzských oken a v místech, kde se kabely schválně vynechaly. A ve vzduchu je jestě cítit vlhkost, ale okna ani vchodové dvěře se už nerosí. Doporučuji v půlce října vylévat. Krásně to vyšlo. Počasí ideální na postupné zrání a následné rychlé vysušení a dosušení. Ideální podmínky pro super rychlé větrání. A dlouhé větrání přes den, kdy bylo venku ještě krásných sedmnáct stupňů a ještě se nemohlo topit, ale dalo se vysušovat krásně zdivo, aby pak mohlo sát jako houba :-)

   

   

  Děkuji pane Zelingere!!!

   

  Jako když střelí ;-)

 • a

  Perfektní komunikace, skvěle provedná práce pánové jsou profíci a bylo pěkné je pozorovat při práci :-). Lití 185 m2 proběhlo během dopoledne, počasí nám přálo. Po 48 hodinách v pohodě pochozí, sintr se odloupnul téměř sám, použil jsem jen škrabku a za odpoledne bylo hotovo. Teď už jen sušit, sušit, suštit.

  Mohu jen doporučit.

 • a

  Perfektní domluva a do týdne po kontaktu vylito, rovinatost nemá chybu, doporučuji z důvodu přesného množství namíchání anhydritu, druhý den v pohodě zameten šlem koštětem.

 • a

  Tato firma nám realizovala lité anhydritové podlahy v našem rodiném domě. Vše proběhlo podle našich představ a jak se zdá i po 14 dnech je vše v naprostém pořádku. Mohu jen doporučit.

  Děkuji

  Prýmek Vladimír

 • a

  Vše proběhlo dle domluvy, podlaha cca 45m2,6cm anhyd.,zhotoveno se zaměřením během půl dne. Podlaha perfektní rovná. Vše vysvětlí, profi jednání. Doporučuji. 

 • a

  Naprostá spokojenost. Pan Zelinger má bohaté zkušenosti a znalosti ve svém oboru. Jednoduše řečeno ví co dělá a je ochoten poradit. Volal jsem mu mnohokrát a vždy mi ochotně vysvětlil co a jak. Samotná realizace proběhla v pořádku a výsledek je skvělý. Mohu doporučit.

 • a

  Moc děkuji za příjemnou spolupráci. Realizace podlah byla rychlá a po kontrole mohu napsat že i rovná :)

  Při přípravě stavby nám pan Zelinger hodně pomohl, když bylo třeba rady, vždy byl na telefonu.

  Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků. Pavla

 • a

  Spolupráce bez chyby. Ochota jak po telefonu, tak při realizaci, neuvěřitelná. Domluva perfektní. Práce vykonaná pečlivě. Výsledek zatím výborný. Snad bude i po úplném vyschnutí pořád stejný. Podlahy jsou krásně rovné. Zatím není co vytknout. Tuto firmu bych si klidně zvolila znovu. Díky moc.

 • a

  Byl jsem velice spokojený už od počátku, kdy si člověk veškerou přípravu dělal sám a firma byla ochotna odpovídat na veškeré dotazy, které jsem měl. Vše probíhalo podle domluvy, při realizaci jsme se na všem domluvili, pánové byli moc šikovní a ochotní na veškeré dotazy odpovědět.  Co jsem nečekal, že po realizaci a zaplacení veškerých nákladů, byla ochota zavolat druhý den a zeptat se jak vypadá podlaha, zda nepraská v letošních nekonečných vedrech. Klobouk dolů a děkuji, že taková firma v dnešní době existuje. Mohu jenom doporučit. 

 • a

  Chtěli by jsme poděkovat za kvalitní vylití anhydritové podlahy v RD.Realizace byla velmi rychlá,komunice výborná a příjemné jednání.Opravdu byl vidět zájem o zákazníka.

  Jsme velice spokojeni a všem doporučeme.

  Benčovi

 • a

  Tuto firmu vřele doporučuji. Profesionální přístup poradenství a velká ochota. Práce perfektní. Této firmě není co vytknout jsem maximálně spokojený. Ještě jednou mockrát děkuji. 

 • a

  Vřele doporučuji,

  vše naprosto profesionální. Od perfektních stránek, kde jsem načerpal spoustu informací, přes dohodu termínu až po realizaci samotnou a mnoho užitečných rad, jak postupovat po ní.

  Dohoda a objednání bylo týden před realizací, co se domluví, tak to platí, příjezd na čas. Proměření, nivelace, vylití, vše v klidu a pečlivě. Tým je skvěle sehrán, materiál využit beze zbytku (necelé dva kýble v hadici).

  Výsledkem je krásně rovná podlaha, díky chlapi.

 • a

  Rád bych poděkoval za perfektně zhotovenou anhydritovou podlahu v našem RD. Přestože jsem měl poměrně dost technických dotazů ohledně potřebné přípravy před realizací, vždy jsem dostal vyčerpávající odpověď. Co se týká realizace, není absolutně co vytknout, vše proběhlo na jedničku.  Pokud bych ještě někdy potřeboval vylít anhydritovou podlahu (i když to zatím v úmyslu nemám), volba, kterou firmu zvolit, by byla jasná. Ještě jednou díky.

 • a

  Firma skvělá, v 7:00 přijela udělala kompletní prohlídku zda je vše v pořádku. Poté co začli s lití anhydridové podlahy bylo vidět, že už to nějaký pátek dělají a bylo vše v naprostém pořádku + informace jak dál postupovat.

  Tuto firmu mohu každému doporučit je na profesionální úrovní vše vysvětlí poradí jsou s Vámi stále v kontaktu před realizací a hlavně se s nimi ještě dobře pobavíte.

  Já děkuji za realizaci a určitě doporučím ;-) 

 • a

  Zdravíme všechny , co se rozhodují pro anhydrit od této firmy, my jsme byly s firmou neuvěřitelně moc spokojení. Podlahy od nich máme a klobouk dolů před nimi, podlahy rovné a kvalitně provedené, cena jak za podlahu tak podlahové vytápění (materiál) na dnešní dobu fakt hodně levné a za tu dřinu nepochopitelná, za nás může jen doporučit a jinde lidé už nehledejte. Takový přístup, znalost o anhydritu a kvalitu opravdu nikde jinde než od nich nenajdete

  S přátelským pozdravem Mittelbachovi - Malíkovice 

 • a

  Uložení anhydritové podlahy při rekonstrukci rodinného domu u mne firma ANHYTOP prováděla ve třech etapách podle postupné realizace v průběhu několika let. Průběžně, při přípravě stavby, proběhlo vždy několik konzultací k záměru a k nejvhodnějšímu výsledku realizace. S přístupem k přípravě, doporučeným řešením a zvlášť s provedením vylití a uložení anhydritu jsem byl maximálně spokojen. Perfektní výsledek práce jsem si pochvaloval i při následných pracích na pokládce finálního povrchu podlahy

 • a

  Pro vylití anhydritové podlahy 200m2 jsem si nemohl vybrat lepší firmu. A to ať se jednalo o termín i kvalitu provedení. Vylito za týden od objednání, pánové přijeli přesně na čas, vše pořádně zaměřili, vysvětlili co a jak, laserem si změřili výšky, spočetli množství (ve finále se sekli jen o 0.5m3), na některých místech doporučili pevnější anhydrid 30C (standartně lijí 25C) a objednali mix 5m3, na zbytek přijel ten jejich "kamion". Za tři hodiny (3 patra) bylo hotovo. A vlastně mi i udělali přepážky do koupelny a WC kde se lilo o 1cm méně anhydridu kvůli dlažbě a zapěnovali rozdělovače topení.

  Takže pokud řešíte od koho si nechat podlahu udělat, tak určitě doporučuji tuto firmu. Hlavní výhoda je, že vyrobí přesně tolik množství kolik je třeba a i výsledná cena byla jedna z nejnižších (oproti místním firmám i nabídkám co jsem dostal po mailu). A navíc pánové už to dělají dost dlouhou dobu, aby o tom něco věděli (vím to, protože jsem se pořád na něco vyptával  ).

  Ještě jednou díky a přeji spoustu dalších spokojených zákazníků

  Milan Vyšata, Tachov

 • a

  Anhydritové podlahy, RD Volduchy, výměra 160m2, drobné nestandardnosti - spádování sprchového koutu, fancoily, dilatace a sokl pod krb, ... 

  Absolutní spokojenost. Žádné výmluvy, posuny, nedostatky.... Termín domluven, dodržen, kontrola a dodělání drobností, co mi chyběly, následně se začlo s litím, nivelace, úklid, odjezd. Perfektní práce, dokonalá rovinatost.

  S domluvou, kvalitou i cenou jsem byl maximálně spokojen. Musím říct, že solidnější firmu jsem zatím na stavbě neměl. Nenapadá mě nic, co bych mohl vytknout. 

  Přeji vše dobré.

  S pozdravem

  Michal Svoboda, Volduchy

 • a

  Tato firma je opravdu seriozní a v dnešní době naprosto spolehlivá. 

  Pánové umí poradit, doporučit nejlepší řešení pro zákazníka a ne jako jiní pouze pro sebe. Práce je provedena čistě a profesionálně. Mohu jejich práci objektivně posoudit, jelikož jsem si před časem nechal od jiné firmy zhotovit podlahu v přízemí a rozdíl nesrovnatelný!

  Když podlahu, pak jedině od této firmy. Přeji hodně spokojených zákazníků.

  Tomáš Císař, Uhy 138

 • a

  Služeb této firmy jsme využili již podruhé, před týdnem tito pánové realizovali vylití podlah ve zbytku našeho RD (garáž, dílna) a opět perfektní. Podlaha je rovná, bez prasklin a přesně v požadované výšce, po strhnutí šlemu bude možné přímo na anhydrit pokládat finální vrstvu bez dalších úprav. Navíc (což u dnešních firem není běžné) jsou tito pánové velmi spolehliví, mají perfektní přístup k práci, poradí, jsou přesní a dodržují domluvené termíny i cenu, která je velmi přijatelná. Sám jsem tuto firmu před lety oslovil na doporučení svých známých a to samé mohu udělat dnes i já - vřele doporučuji !!!  

  Ještě jednou děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji hodně spokojených zákazníků

  Petr Vodička, 733325274, Veltrusy

 • a

  Maximální spokojenost, to co prezentují na webových stránkách následně předvedli i v reálném prostředí při práci :-)

  Byla jsem maximálně spokojená, jak s celkovým přístupem, tak s přesným přepočtem anhydritu, byli šikovní, rychlí, poradili jak na chyby naše, tak i firmy, která nám pokládala podlahové topení. Škoda, že jsem o nich neveděla dříve, nechala bych si celou skladbu podlahy včetně podlahovky udělat od nich!

  A ještě s nimi byla legrace, což jako ženská oceňuji. Protože jsou i tací co by mě poslali do kuchyně ať neprudim.

  Přeji hodně úspěchů a mohu jen doporučit

  Alena Doležalová, Podolí

 • a

  Je třeba vyzdvihnout kvalitní stránky s velkým množstvím informací, které neznalému člověku mnohé objasní.

  Samotné vylití začíná v 7 ráno na stavbě prohlídkou připravenosti, které dopadlo dobře, takže nebylo potřeba nic dodělávat. Následuje přesné zaměření stavby pro objednání anhydritu (pánové počítají velice dobře, skoro nic nezbylo) a samotné lití už je fofr.

  Práce byla odvedena velice dobře, přesně dle dohody a ve smluvený čas, což po mých zkušenostech velice oceňuji.

  Děkuji pánové.

  Jiří Langhammer

 • a

  Tato firma nám realizovala lité anhydritové podlahy při rekonstrukci rodinného domu v libereckém kraji.  Bezproblémová domluva, kvalitně odvedená práce, mohu jedině doporučit. Jen mám jednu poznámku - refernční list se na vašich stránkách dosti špatně hledá, možná by pomohl odkaz hned z úvodní stránky..?

  S pozdravem

  Adam Hrubý

 • a

  Na stavbě RD byla realizována anhydritová podlaha (pouze lití a nivelace):

  - skvělá komunikace

  - dochvilnost při dni realizace

  - profesionální nářadí a pomůcky

  - přesné a rychlé zaměření

  - mnoho užitečných rad a doporučení při a po realizaci

  - kvalitní materiál lité podlahy

  - pečlivost

  - bezchybný výsledek

  - užitečné webové stránky

  Pánům děkuji za výborně odvedenou práci a přeji mnoho zdaru do budoucna.

  Michal Zadražil, Hořovice

 • a

  Počínaje perfektními webovými stránkami s množstvím užitečných informací přes bezvadnou komunikaci před realizací a konče pečlivým bezproblémovým provedením na místě stavby - s tím jsem se dlouho u žádné dodavatelské firmy nesetkal. Pánům děkuji a vřele doporučuji.

  Ivo Tomíček

 • a

  Se spoluprací s touto firmou jsem nadmíru spokojen. Vše uděláno v termínu, za udanou velmi přijatelnou cenu, kvalitně a pečlivě. Pánové jsou spolehliví a pracovití, žádné nahánění k nedodělané zakázce Vás nečeká. My do svého rd vybrali podlahové vytápění + vytápění horkým vzduchem (kanadskou vložkou) a jsem max. spokojen a překvapen jak se snížila spotřeba, na rozdíl např. od elektrokotle s radiátory. Podlahové topení je určitě vratná investice. Bylo mi i dobře porazeno s výběrem termostatů, které v mnoha funkcích nabízí i možnost přehledu spotřeby energie. Další plus jsem zaznamenal při pokládce podlahových krytin jako je plovoucí podlaha, kde jsem pod samotný materiál už nedával nic na vyrovnání ani odhlučnění (miralon) a pokládal přímo na anhydrit a žádný hluk, jako praskání neslyšíte. Jsem velice spokojen a už bych neměnil a vřele doporučuji! 

 • a

  Dobry den.
  Dekuji za perfektni provedeni zadane prace.
  Vse je podle dohody, mych pozadavku, a cenove nabídky.

  Velmi dobra dohoda o datumu a case dodani, dokonale zamereni na miste a rychla pokladka.
  Prace provedeny rychle, peclive.

  A takle po ranu jsem se uz dlouho nezasmal 
  Panove dekuji,  muzu vas jedine doporucit dal!!!

  S pozdravem
  Michael Krob

Stránky

Zanechte vzkaz

HTML editor

 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.

Text bez formátování

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Nové články