Naše služby

Provádíme lité betonové podlahy, >anhydritové a cementové<. Děláme také tepelné a kročejové izolace a podlahové topení - elektrické i teplovodní.
Koupit si u nás také můžete materiál, potřebný pro provádění podlah svépomocí. anhydrit je COOL - pokrýváme celou ČR.

creative thinking
Lité betonové podlahy

Kdo má fištróna tak má jasno - litá betonová podlaha je ta správná volba! Tohle Vás prostě přežije...

creative thinking
Podlahové topení

Kdo to nezná, tomu to nechybí, kdo to zažil, nechce bez toho už být - to je podlahové topení!

creative thinking
Tepelná a kročejová izolace

"Tepelka" pro snížení tepelné ztráty "Kročejovka" zlepší odhlučnění stavby  Víme o izolacích do podlahy vše!

Příprava stavby - Fotky

Příprava stavby - Fotky

Fotografie ze staveb - tato stránka by Vám měla pomoci s přípravou staveb.

Máte typ na detail který Vás zajímá? Můžete poslat podnět na mail info@anhydrit-podlahy.cz


Začnu stylově - podlahové topení. To co vidíte na obrázku není práce zmateného samostavitele, který se do trubek zamotal, ale je to výsledek práce odvedená firmou!

Na obrázku je vidět dobře odvedená práce s obvodovou páskou i dilatační páskou, ale ty trubky... I když tato chyba nebrání v tom podlahu zalít, je to prostě čuňárna a stojí za to aby tu byla..

 


Pomuchlaná ipa může zapříčinit klesání podlahy i její prasknutí. Na takto provedenou ipu nedoporučuji přímo pokládat polystaren - Ipu je nutné vyměnit!

 


detail roh mirelonDetail rohu z mirelonu tak jak ho dělám já :) Takhle krásný roh uděláte jednuše s pomocí sponkovačky  - Zde je video.

 


Anhydritvou podlahu je možné použít na vyrovnání starých (ale i nových ) betonových podlah. Na staré podlaze nesmí být praskliny, kam by se vsakovala voda. Podlaha se napenetruje - 1x ředěný nátěr a 2x neředěný nátěř - a na takto připravený podklad je možné aplikovat litý anhydritový potěr. Samozřejmostí je i obvodová dilatace.

 


Anhydritové lité podlahy se dělají i v patrech a někdy je nutné hadici protáhnout oknem. Aby nedošlo k poškození rámu okna a parapetu je dobré použít "kozičku" - tu si připravý zákazník

 


Ani systémová deska nezaručuje 100% fixaci potrubí, proto je třeba mít po ruce vždy pár sponek a trubku která nedrží přisponkovat k desce. Všimněte si také nízké obvodové dilatace!

 


Obvodová dilatace by měla být ideálně minimálně o 30 mm vyšší než je plánovaná výška anhydritové podlahy, pokud není, je třeba sjednat nápravu...

Nové články