200
Rovinka jako když střelí - to jsou lité anhydritové podlahy!
Vyrobíme anhydrit na místě a jen tolik kolik je potřeba!
To nejlepší pro stavbu i Vás - PODLAHOVÉ TOPENÍ
To nejlepší pro podlahové topení - ANHYDRITOVÁ PODLAHA

Naše služby

Provádíme lité betonové podlahy, >anhydritové a cementové<. Děláme také tepelné a kročejové izolace a podlahové topení - elektrické i teplovodní.
Koupit si u nás také můžete materiál, potřebný pro provádění podlah svépomocí. anhydrit je COOL - pokrýváme celou ČR.

creative thinking
Lité betonové podlahy

Kdo má fištróna tak má jasno - litá betonová podlaha je ta správná volba! Tohle Vás prostě přežije...

creative thinking
Podlahové topení

Kdo to nezná, tomu to nechybí, kdo to zažil, nechce bez toho už být - to je podlahové topení!

creative thinking
Tepelná a kročejová izolace

"Tepelka" pro snížení tepelné ztráty "Kročejovka" zlepší odhlučnění stavby  Víme o izolacích do podlahy vše!

Vyspádovaná anhydritová podlaha

Vyspádovaná anhydritová podlaha

Jeden z častých dotazů, resp. situací, které na stavbě řešíme je vyspádování sprchového koutu v anhydritu. Doteď jsme zákazníkům nabízeli několik řešení, která jsou popsaná zde >> vyspádování sprchového koutu << ale nyní tu máme další tip jak na to!

S řešením přišel jeden ze zákazníků, který chtěl mít ve sprchovém koutě anhydrit kuli podlahovému vytápění ale také se chtěl co nejvíce vyhnout vybrušování anhydritu do spádu.

Vyspádování anhydrituPříprava pro takto provedené vyspádování sprchového koutu není nijak složitá. Stačí Vám k tomu nejlépe deska-dvě XPS polystyrenu (podle velikosti sprchového koutu). Nejprve je nutné instalovat odtokový kanál. Ten je nutné pevně zafixovat do správné výšky a pořádně odizolovat aby do něj nemohl zatéct anhydrit. Desku XPS vytvarujte podle místa ve kterém chcete mít spád a podle tvaru odtokového kanálku aby deska XPS byla ve správné výšce. A teď přijde ten "fígl" - takto instalovanou desku z XPS polystyrenu zatížíte, např. cihlou, v nejnižším místě, tedy v místě odtokového žlabu.

Při zalívání anhydritem se zatížená strana nezvedne, ale ta nezatížená začne stoupat podle výšky anhydrituVyspádování je téměř ideální a ušetří Vám určitě dost práce.

V případě který jsme realizovali byla použitá jen jedna deska XPS polystyrenu která nebyl nijak upravená. Zákazník byl s výsledkem spokojený ale dle jeho slov, pokud by věděl že to půjde všechno tak dobře, tak by si lépe upravil tvar XPS aby aby toho broušení bylo ještě méně.

Nové články