Volím anhydrit po léčbě šokem - betonem

 Dotaz:

Dobrý den, betonovou podlahu původní firma pokazila (málo cementu, drolila se) a teď je v konkurzu. Takže jsem musel demontovat, znovu polystyreny, podlahové topení, atd. Děsivé. Je to kompletně připravené. Volím anhydrit a potřebuji, aby to napodruhé dobře dopadlo. Firmy z mého okolí bud chtějí přemrštěnou zálohu (z toho jsem už vyléčeny), nebo nechtějí sjednat smlouvu o dílo, jen "na fakturu". S tím taky nesouhlasím. Takže zkouším Vás. Díky za odpověď.

 Odpověď:

Dobrý den, v případě lité anhydritové podlahy samozřejmě nic podobného nehrozí - pevnost materiálu je garantována! A díky tomu, že se materiál odebírá od velkých dodavatelů, ani v případě komplikací konkurz nehrozí :). Ale za celou dobu co provádím podlahy se nestalo, že by při pevností zkoušce materiál neprošel - naopak, spíš vykazuje pevnosti o cca 10-20% vyšší než je pevnost garantovaná.

Je škoda, že nikdo se o tyhle věci nezajímá před tím, než zvolí technologii podlah - a přitom rozdíly v pevnostech a vlastnostech zavhlých betonů a litého anhydritu jsou obrovské.

V případě realizací podlah se záloha předem nevyžaduje, je ale podmínka aby zhotovené dílo bylo uhrazeno v den realizace.

Smlouvu o dílo je možné sepsat - žádný obecný mustr ale nemáme - zákazníci se často orientují na odlišné věci a tak by univerzální smlouva musela mít několik desítek stran. Proto je třeba aby konkrétní požadavky vznesl zákazník.

Na druhou stranu - pokud si vygenerujete cenovou nabídku na anhydritovu podlahu zde, přijde Vám cenová nabídka vč. našich garancí, což je zejména rovinnost podlah 2 mm / 2 m. V cenové nabídkce je také uvedena pevnost použitého materilu.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

 

S pozdravem Zelinger - ANHYTOP

Zanechte vzkaz

Nové články