Mobilní výrobní zařízení pro výrobu ANHYMENTU®
Platíte jen to, co vyrobí!
Výroba ANHYMENTU® je pod neustálým dohledem proškoleného personálu
Možnost jednoduchého doplnění přímo na stavbě
Zvládne vyrobit až 20 kubíků ANHYMENTU®
Jaro
Léto
Podzim
Zima
Celoroční provoz
Čerpání do vzdálenosti až 180 m!

Výhody anhymentu

ANHYMENTanhymentové podlahy jsou vyráběny stejným způsobem jako klasické anhydritové podlahy. Mají ale jednu výraznou výhodu. Jsou vyráběny specialistou v oboru. Firma Českomoravský beton se výrobou anhymentu věnuje řadu let, dnes už vlastně desetiletí. Tady už se nebavíme jen o výhodách anhymentu oproti klasickým betonovým podlahám, ale o výhodách anhymentu oproti klasické anhydritové podlaze.

Hlavní výhody Anhymentu

  • garantované vlastnosti výrobku

  • velké plochy bez dilatací v ploše (až 600 m2)

  • okruhy podlahového topení bez dilatací

  • anhymnet snižuje náklady na výstavu

  • méně zatěžuje nosné konstrukce

Výhod má anhyment daleko více, my, jako zpracovatelé si vážíme přístupu firmy, kvalitního výrobku, který pokaždé vypadá stejně jako ten předchozí, to je pro nás ta nejvyšší výhoda anhymentu. Jistota, že zákazník bude svou novou podlahou nadšen.

Mezi další výhody anhymentu patří

K realizace anhymentu není potřeba elektrické energie, anhyment se pro svoji vysokou tepelnou vodivost obzvláště hodí pro podlahové topení, ale je vhodný i pro podlahy bez topení, díky své vysoké pevnosti, která zaručuje vysokou životnost konstrukce podlahy.

Pokud dneska chce mít někdo kvalitní podlahu, volí anhydrit, pokud chcete mít ale kvalitní anhydritovou podlahu, volte ANHYMENT, který má řadu výhod.

Nové články