Nezávazná poptávka = izolace+topení+anhydrit

Kontaktní informace
Informace o stavbě
Popište skladbu podlahy - pokud vyplníte výkaz výměr, stačí zde uvést údaje o výšce podlahy - kolik máte výšku na izolace, topení a anhydrit. To zjistíte z projektové dokumentace anebo podle změření překladů a dveří. Pokud nechcete vyplňovat výkaz výměr (pro přesnější cenový návrh) uveďte také plochu stavby a to vždy po patrech s odhadem vytápěné plochy - většinou se odečet vytápěné plochy pohybuje v rozmezí 10-20%. Pro výpočet použijeme průměrné ceny materiálu z posledních pěti realizovaných zakázek. V této fázi prosím neposílejte jiné podklady, pokud se rozhodnete pro naše služby, určitě na ně přijde řada později.
Nevyplněný výkaz si prosím stáhněte zde a po vyplnění jej nahrajte zpět. Pro zhotovení přesnější cenové nabídky potřebujeme znát jednotlivé místnosti a odečty, kde se podlahové topení instalovat nebude. Elektrické podlahové topení se nesmí instalovat pod nábytek s mezerou menší než cca 50 mm, jinak hrozí jeho poškození. Pro více informací nás můžete kdykoliv kontaktovat.
Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: xls xlsx.
Pro cenovou nabídku na teplovodní podlahové topení není třeba uvádět jednotlivé místnosti stavby, princip fungování podlahového topení nám umožňuje zhotovit rozpočet jen na základě celkové plochy a celkové výšky podlah.Pokud nebude instalace podlahového topení po celé ploše, napište např. celková plocha 100m2, podlahové topení 80m2. V tuto chvíli se jedná o návrh ceny i systému. Přesný rozpočet a technické řešení se upravuje až po zaměření stavby - to už se zpravidla upravuje jen množství materiálu. Rozdíl v ceně oproti návrhu nebývá větší než +/- 10%. Plochu a výšku podlah uvádějte po patrech. V této fázi neposílejte prosím Vaše dokumentace.