Cena anhydritové podlahy v Krkonoších + teplota při realizaci a po ní

 Dotaz:

Dobrý den,chci se zeptat na kolik by od Vás vyšlo lití anhydritu na 150m2 (65m2 s podlahovým topením, a 85m2 bez podlahoveho topení). Při jakých teplotách se ještě dají dělat podlahy? Jsem z oblasti Krkonoš a teploty se tady už pohybují okolo dvou stupňů nad nulou. Nemám ještě připojené tep. čerpadlo k topení. Takže zvažuji zda by se podlahy ještě dali udělat,nebo zda to mám odložit až na jaro. Děkuji za odpověď Nosek

 Odpověď:

Dobrý večer, cenu anhydritové podlahy je nutné si spočítat zde. Cena je spočítána vč. ceny dopravy a je možné zapsat i různé tloušťky anhydritu. Cenu si tak můžete spočítat přesně.

Co se týče teplot - zrovna teď v týdnu jsme dělali anhydritovou podlahu na Klínovci, tj, 1244 m.n.m a to psí počasí vadilo jen nám :). Samozřejmě je nutné v takových podmínkách se přizpůsobit počasí - zejména aby byla jistota, že se technika dostanete k místu.

Podlahy se v podstatě lijí do teplot kolem 0°C, resp. nesmí zamrzat voda. Po vylití anhydritu se nesmí na čerstvě odlitý anhydrit dostat mráz (několik dnů). Pokud je podlahové topení napuštěné vodou, musí se přidat nemrznoucí směs anebo nejlépe zatopit (po týdnu od vylití).

Pokud není TČ., můžete provizorně zapojit elektrokotel anebo použít teplomety.

Hezký večer, Zelinger

Zanechte vzkaz

Nové články