Naše služby

Provádíme lité betonové podlahy, >anhydritové a cementové<. Děláme také tepelné a kročejové izolace a podlahové topení - elektrické i teplovodní.
Koupit si u nás také můžete materiál, potřebný pro provádění podlah svépomocí. anhydrit je COOL - pokrýváme celou ČR.

creative thinking
Lité betonové podlahy

Kdo má fištróna tak má jasno - litá betonová podlaha je ta správná volba! Tohle Vás prostě přežije...

creative thinking
Podlahové topení

Kdo to nezná, tomu to nechybí, kdo to zažil, nechce bez toho už být - to je podlahové topení!

creative thinking
Tepelná a kročejová izolace

"Tepelka" pro snížení tepelné ztráty "Kročejovka" zlepší odhlučnění stavby  Víme o izolacích do podlahy vše!

Kalkulátor zateplení podlahy

Z největší části se v podlahách používá polystyren EPS 100, u podlahové topení často používáme EPS s grafitem, který v současnosti na trhu představuje nejlepší izolaci v poměru cena/výkon. 

Hodnoty u izolací jsou orientační. U výrobců se často hodnoty liší, někdy minimálně, ale někdy jsou rozdíly větší. To se týká hlavně XPS nebo PURu a PIRu.

Kalkulátor je jen orientační, je složen za pomocí hodnot v ČSN a vlastních zkušeností. Použitím výsledků v praxi Vám nevzniká žádný právní nárok na případné škody. Nezapomeňte zateplení Vaší podlahy projednat s projektantem stavby.

Jak používat kalkulátor

Je to velice jednoduché, do pole "výška izolace" zadejte zvažovanou tloušťku tepelné izolace. Hodnota pole je omezena na 200 mm. Pokud chcete spočítat izolaci ve větší tloušťce, klikněte na tlačítko "přidat izolaci". Pole "přidat izolaci" použijte také v případě, kdy je skladba podlahy složena z více typů tepelné izolace s rozdílnou hodnotou tepelného odporu.

Poté vyberte správný typ vaší podlahy - nejčastěji to bude podlaha přilehlá k zemině.

Výsledek se zobrazí automaticky, je graficky znázorněný a řekne vám jak na tom jste.

U typu podlahy "přilehlá k zemině" se také zobrazí informace o vhodnosti pro podlahové topení, u dalších typů podlah jsou pak informace ještě o tom, zda je zateplení dostačující pro pasivní domy.


Nové články