Mobilní výrobní zařízení pro výrobu ANHYMENTU®
Platíte jen to, co vyrobí!
Výroba ANHYMENTU® je pod neustálým dohledem proškoleného personálu
Možnost jednoduchého doplnění přímo na stavbě
Zvládne vyrobit až 20 kubíků ANHYMENTU®
Jaro
Léto
Podzim
Zima
Celoroční provoz
Čerpání do vzdálenosti až 180 m!

ANHYMENT®

ANHYMENT®

Ke stažení - platný technický list - ANHYMENT®

ANHYMENTje obchodní označení firmy Českomoravský beton pro anhydritovou samonivelační podlahu. ANHYMENT® má vlastnosti běžné anhydritové podlahy, ale je vyráběn zkušenou firmou pod přísným dohledem. K výrobě ANHYMEMTU se používají jen ověřené a kvalitní materiály.

ANHYMENT - ověřená kvalita!

Na základě naší dlouhodobé spolupráce s firmou Českomoravský beton Vám můžeme nabídnout jediný značkový anhydrit ANHYMENT® v České republice za stejné ceny anhydritu jako od těch "ostatních". Ano, ANHYMENT, značkový produkt vyráběný pod přísným dohledem a jen z těch nejlepších materiálů je možné získat za stejnou cenu jako jakýkoliv jiný anhydrit. Pokud je možné použít BREMAT, může být cena za m3 anhydritu i o několik stokorun nižší!. Na celé zakázce to může být i několik tisíc.

Prémiová kvalita za běžnou cenu - ANHYMENT®

AnhymentANHYMENT - pevnosti anhymentové podlahy

ANHYMENT® se vyrábí ve třech pevnostech, stejně jako jakýkoliv jiný anhydrit (u ANHYMENTU je ale jistota, že to co je na papíře, je i ve skutečnosti). Obchodní značení nese v názvu také pevnost anhydritu v tlaku.

  • ANHYMENT AE 20

  • ANHYMENT AE 25

  • ANHYMENT AE 30

ANHYMENT ® FE je možné dodat jen v některých lokalitách (alfa sádra bez šlemu)

Informace o značení anhydritu podle ČSN 

Cena anhymentu

A to je na tom to nejlepší.Anhydritová podlaha Anhyment se dá pořídit za stejné ceny jako ten "ostatní" anhydrit, různé kvality a různých vlastnotí, jak se často ukazuje. S produktem ANHYMENT dosahuje dlouhodobě těch nejlepších výsledků. 

Cena anhymentu je tak dostupná všem a jeho distribuce pokrývá celou Českou republiku. Více  infrormací k cenám anhydritové podlahy.

ANHYMENT - parametry

V první řadě je třeba připomenout, že se jedná o značkový výrobek ® - výroba anhymentu je tak neustále monitorována, odebírají se zkušební vzorky a provádějí se zkoušky. Kontroluje se jakost používaného písku a pojiva.

(údaje uváděné výrobcem)

  • objemová hmotnost - cca 2 200 Kg (čerstvá směs) - cca 2 100 kg/1m3 (zatvrdlá směs)

  • zpracovatelnost - 4 hodiny od výroby

  • pochůznost (zatížení max. 25%) - 1-2 dny (podle okolních podmínek)

  • tepelná vodivost - 1,2 wmk

  • nehořlavá látka

  • statický modul pružnosti - 15-25 Gpa (ca20/ca30)

  • dilatace - bez topení až 900 m2, s pod. topením až 350 m2

Časté dotazy k ANHYMENTU

Jaký je rozdíl mezi ANHYMENTEM a anhydritovou podlahou?
Jaká je cena ANHYMENTU?
Jak se anhymentová podlaha realizuje?
V podstatě žádný, anhydrit a anhyment = stejný typ podlah. Anhyment je ale vyráběn ve značkové kvalitě, firmou, která má s výrobou v porovnání s ostatními velké zkušenosti Anhyment je možné mít za stejnou cenu jako klasickou anhydritovou podlahou. To je možné hlavně díky vysokému obratu a snižování nákladů na vstupu Anhyment se realizuje stejně jako běžná anhydritová podlaha. Je nutná stejná připravenost stavby, k realizaci se používá stejná technika

Nové články