Nezávazná poptávka po ceně

Vyberte si podle poptávaného rozsahu služeb ten správný formulář. Nezávaznou poptávku po ceně anhydritové podlaze na připravený podklad máte vyplněnou za několik vteřin.

 

Vylití anhydritové podlahy na připravený podklad

Nejlevnější způsob jak pořídit anhydritovou podlahu - vylití anhydritu na připravený podklad. Ušetřete až 50% z běžné ceny za vylití anhydritové podlahy!

Nejlepší anhydrit - ANHYMENT®, dodací list od výrobce součástí fakturace!

Anhydrit

Zhotovení anhydritové podlahy a tepelné / kročejové izolace

Kompletní skladba podlahy - podlahy bez podlahového topení. Zhotovíme izolace podlah (polystyren) a anhydritovou podlahu.

Podlahy bez starostí od jednoho dodavatele se zárukou na montáž až 10 let a s nejlepším anhydritem ANHYMENT®!

Anhydrit

Zhotovení izolace, podlahového topení a anhydritové podlahy

Kompletní skladba podlahy vč. podlahového topení - elektrické nebo teplovodní. Zhotovíme izolace podlah (polystyren), systém podlahového vytápění a anhydritovou podlahu. Záruka až 10 let a anhydrit ANHYMENT®!

Podlahové topení

 

Ostatní služby
Litá cementová podlaha CEMFLOW - vhodné do sklepů, garáží i dílen.

Kde není vhodné použít anhydritovou podlahu z důvodu vyšší vlhkosti, alternativou jsou lité cementové podlahy CEMFLOW. Pozor na řadu omezení v průběhu realizace, na rozdíl od anhydritových podlah jsou lité cementové podlahy v této části více náchylné na tvarové deformace a tvorbu trhlin!

Lité cementové podlahy doporučujeme používat jen opravdu v případech, kdy je použití anhydritové podlahy nevhodné

Cemflow

Nechte si odlít rovnou základovou desku, ulehčíte si život se zakládáním stavby i s realizací podlah

Nerovnosti základových desek se většinou pohybují v rozmezí 3-5 cm, není ale problém narazit na i desky s nerovností až 10 cm! Většina problémů vnikne v tom, že beton je složen na jedno místo a nedostatečně roztažen anebo to, že rovinnost se chytá jen po obvodu - např. podle ztraceného bednění a na několik bodů v ploše. Kvalita betonu hraje pochopitelně také svou roli. Vícenáklady vzniklé vinou nerovné základové desky mohou být i v řádech desetitisíců.

Jde to ale i jinak, základové desky provádíme s garantovanou rovinností 5 mm / 2 m a s celkovou rovností do 10 mm!

Základová deska